Prenájom elektrických motorbikov

Spoznávajte svet z inej perspektívy

Elektrická Sur-Ron

Radi kempujete či túlate sa divokou prírodou? Garantujeme vám, že s našou štvorkolkou budú tieto činnosti ešte lepšie. Požičajte si naše štvorkolky a spoznajte najnovšiu modelovú radu ATV CFMOTO Gladiator X625-A s pohonom 4 x 4. Súčasťou prenájmu štvorkoliek sú dve prilby a hygienické kukly. Ak máte záujem o viac-dňové dobrodružstvo, máme pre vás pripravený aj vozík na ich prevoz na miesta, kde ich chcete využiť. Naša flotila spĺňa všetky podmienky pre jazdu na pozemných komunikáciach a vybrať sa s ňou môžete prakticky kamkoľvek. Štvorkolku si môžete prenajať ako jednotlivec, dvojica, skupina, alebo ako firma pre účely teambuildingov či iných firemných eventov.

Prenájom štvorkoliek
2 plnohodnotné sedadlá
Prenájom štvorkoliek
Zadný batožinový priestor
Vyhrievané sedadlá a gripy
Maximálna rýchlosť 90 km/h
Posilňovač riadenia
Prenájom štvorkoliek
2 x USB + autozásuvka

Ceny

Pondelok až piatok
1 deň

100 eur

2 dni

190 eur

3 a viac dní

270 eur + 80 eur za každý ďalší deň

Víkend
1 deň

150 eur

2 dni

250 eur

Týždeň

7 konzekutívnych


dní

595 eur

Viac ako 7 dní
Teambuildingy / eventy

FAQs

Platný doklad totožnosti, byť držiteľom vodičského preukazu typu B, mať vek aspoň 21 rokov a samozrejme, chuť vyraziť za dobrodružstvom.

V našom rezervačnom kalendári si vyberte dátum od kedy si chcete štvorkolku (štvorkolky) prenajať. Vyberiete počet dní, vyplníte registračný formulár, zaplatíte kartou. Následne obdržíte potvrdzovací email s inštrukciami. 

Je to len na Vás. Bežná dĺžka prenájmu je 1 až 7 dní. Ak máte záujem o prenájom dlhší ako sedem dní alebo máte špeciálnu požiadavku, vyplňte nám tento formulár a my sa Vám ozveme.

Štvorkolku si môžete vybrať v deň rezervácie od 9.30. 

Vrátiť môžete štvorkolku buď v posledný deň prenájmu do 17.00 alebo nasledujúci deň ráno do 9.00. V prípade jednodňového víkendového nájmu je nutné vrátiť štvorkolku v deň zapožičania.

Áno, v rezervačnom systéme môžete vidieť, koľko štvorkoliek je v daný deň / obdobie k dispozícii.

Prilbu máte v cene nájmu. Určite odporúčame vhodné oblečenie, topánky a rukavice, všetko prispôsobené počasiu a plánovanej trase.

Áno,  za každú štvorkolku sa pri preberaní platí depozit vo výške 500 EUR.

V rámci nájmu máte v cene 80 km na každý deň, za každý ďalší kilometer sa dopláca 50 centov.

jazda na našich štvorkolkách je jednoducho úžasná

Presvedčte sa na vlastné oči

Nemáte predstavu, aké to je jazdiť na štvorkolke? Pozrite si video nižšie a ak sa Vám to páči naváhajte a zarezervujte si u nás jazdu!

Prehrať video